Kniha návštěv

Kniha návštěv

Aktivně se snažíme zamezit zasílání SPAMu, který je zasílán do našich stránek. Proto prosíme, odpovězte jednou číslicí na následující otázku:

Kolik má zdravý člověk rukou?

19.01.2015 Filip Kortan brian.conor@seznam.cz

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je v obci Radkov veřejná kanalizace. Konkrétně u pozemku 593/2. Děkuji Kortan

05.08.2014 Pavel Tmej vlaky.trains.dvd@post.cz http://www.historicke-vlaky-dvd.webnode.cz

Dobrý den Pokud Vás zajímají historické vlaky, tak se podívejte na uvedený web. Jsou zde mimo jiné odkazy na železniční spolky, společnosti a muzea v Čechách a zahraničí.

03.12.2013 Rojo rojojose@seznam.cz http://www.revnovskelisty.estranky.cz

Nově - Řevnovské listy, osobní stránky, www.revnovskelisty.estranky.cz, zajímavosti z historie osady Chotoviny – Řevnov a okolí. Webové adresy uváděné 18.10.2013 jsem zrušil.

18.10.2013 Rojo rojojose@seznam.cz http://www.chotoviny-revnov.estranky.cz

Děkuji za odkaz na moje osobní stránky www.revnov-2.estranky.cz. Zajímavá místa i historické události lokality Chotoviny, Borotín, Táborsko jsou námětem i dalších příspěvků na www.chotoviny-revnov-okoli.estranky.cz a www.chotoviny-revnov-jine.estranky.cz. Stránky tvořím pro vlastní potěšení, ale mám radost z každého jiného čtenáře.

20.07.2013 Martin paseka-u-tabora@seznam.cz

Dobrý den. Prosím o pomoc. V neděli 14.7.2013 nastupovala do autobusu do Tábora v části Paseka krásná zrzka s brýlemi. Loučila se nejspíše s babičkou a z Tábora odjela na Prahu. Na sobě měla pruhované tričko a rifle. Pokud by někdo věděl, o koho jde a měl kontakt, dejte mi, prosím vědět nebo ji předejte kontakt na mě. Děkuji.

04.02.2013 Martina Drábová martina.drab@gmail.com

Dobrý den, zpracovávám návrh turistické slevové karty pro nově vznikající region Toulava, do kterého patří i Radkov. Jako návštěvníky a obyvatele regionu bych Vás tímto chtěla poprosit o vyplnění krátkého dotazníku, který poslouží jako podklad pro návrh zmíněné karty. Odkaz na dotazník: http://nova-turisticka-destinace-to.vyplnto.cz/ Předem děkuji za spolupráci Martina Drábová

04.03.2011 Pavel Wirtl pwirtl@seznam.cz

Dobrý den, stránka Radkova jsou výborné!

20.09.2010 Kubišta vladimir.kubista@mybox.cz

Připojuji se k doplnění historických fotografií. Jinak stránky jsou opravdu výborné.

07.09.2010 Blanka Novotná novotna.b1@seznam.cz http://www.chessie.cz

stránky jsou o moc lepší než byly původní:) Nešlo by doplnit historické fotky, které byly prezentovány na výstavě ke 100 letům vodovodu? To už prostě nikde nenajdeš. Díky